AKIM projektas

2013 m. gegužės 20 d. Tytuvėnų gimnazijoje lankėsi aktorius ir režisierius Kęstutis Jakštas bei jo žmona aktorė Viktorija Streiča Jie dalyvauja projekte AKIM („Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“).

2013 m. kovo 15 dieną gimnazijoje sulaukėme svečio. Mus aplankė žurnalistas, literatūrologas, „Laisvosios bangos“ radijo tarybos pirmininkas ir visuomenės veikėjas  Audrys Antanaitis.

Nuo 2011 m. rugsėjo 1-osios  Tytuvėnų gimnazija dalyvauja projekte „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM)“.
Nemokamai gauti ir  gimnazijos skaitykloje jau galite rasti tokius žurnalus:

„Kultūros barai“

„Naujasis Židinys – Aidai“

„Metai“

„Knygų aidai“

„Krantai“

„Dailė/Art“

„Literatūra ir menas“

„Fotografija“

„Muzikos barai“

„Kelionė su Bernardinai.lt“

„Tautodailės metraštis“

Pamokas mokiniams planuoja  vesti menininkai, atstovaujantys 11 meno sričių. Gimnazijoje vyks susitikimai – pamokos su  respublikoje žinomais architektais, dailininkais, fotografais, kinematografininkais, rašytojais, muzikais, kompozitoriais, tautodailininkais, aktoriais ir žurnalistais.

Projekto koordinatorė - direktorės pavaduotoja Vilija Volskienė