Pasidžiaukime šaškininkų laimėjimais

Kovo 28-29 dienomis gimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių komandinės šaškių varžybos, kuriose nugalėjo 8 klasės mokiniai: Lukas Samalionis, Tomas Šimkus, Saulina Šedytė.

Balandžio 10 dieną į šaškių varžybas, kurios vyko Liolių pagrindinėje mokykloje, susirinko šešių rajono mokyklų komandos. Mūsų gimnazijos komandai atstovavo Tomas Strumila (IVgb kl.), Lukas Samalionis (8 kl.), Gedas Lukoševičius (Igb kl.), Saulina Šedytė (8  kl.). Visi labai stengėsi ir iškovojo pirmąją vietą bei teisę ginti rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse šaškių varžybose.

Balandžio 14 dieną Tomas Strumila (IVgb kl.), Jokimas Jancevičius (IIIgb kl.), Lukas Samalionis (8 kl.), Saulina Šedytė (8  kl.) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse šaškių varžybose Marijampolėje. Pradžia buvo sunki, jautėsi įtampa, bet mokiniai susikaupė ir atkakliai kovėsi dėl kiekvieno taško. Laimėjo 5 turus iš 9 ir užėmė 18 vietą. Iš viso konkurse dalyvavo 30 komandų.

Sėkmingiausiai pasirodė Tomas, kuris užėmė 12 vietą tarp 120 dalyvių.

Lina Zaleckienė