Paskaita „Anglų kalbos mokymosi efektyvinimas projektine veikla“

Balandžio 4 dieną II ir IV gimnazijos klasių mokiniai bei anglų kalbos mokytojai dalyvavo paskaitoje „Anglų kalbos mokymosi efektyvinimas projektine veikla“.

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos anglų kalbos mokytoja S. Zavadskienė kartu su 20 mokinių komanda pristatė antrus mokslo metus įgyvendinamą, Europos Sąjungos remiamą Erasmus+ programos projektą „Mokyklose kylančių konfliktų sprendimas ir valdymas“. Projektas įgyvendinamas kartu su dar keturių šalių partneriais: Italijos, Turkijos, Ispanijos ir Portugalijos mokyklomis.

Mokytoja kartu su mokiniais pristatė projekto idėją, dalinosi patirtais įspūdžiais iš aplankytų šalių. Projekte įgytą patirtį dalyviai įvardijo kaip vieną iš geriausių. Ji suteikė mokiniams daugiau motyvacijos mokytis, galimybę tobulinti socialinius bei kalbinius įgūdžius, plėsti kultūrinį akiratį.

Džiugu, kad svečiai savo apsilankymu paįvairino anglų kalbos pamokas bei įkvėpė mokytojus rašyti paraiškas dalyvauti tarptautiniuose projektuose.

Anglų kalbos mokytoja Lina Majauskienė

Mes turime 1 svečią online