Kovo 11-osios minėjimas

Lietuva išradingai bei pakiliai šventė dvidešimt septintąjį Nepriklausomybės pavasarį. Tytuvėnų gimnazijos bendruomenė irgi paminėjo šią datą. Pirmokai gimnazistai pakeitė langų puošybos elementus kitais, pavasariškais, penktadienį gimnazinių klasių mokiniams istorijos mokytojas Evaldas Butkus surengė protmūšį „Lietuvos laisvės kovos“, mokiniai ir mokytojai kovo 11-tą dieną dalyvavo renginiuose miestelyje.

Rytą Piligrimų centre vyko Maldos pusryčiai. Juose koncertavo Meno skyriaus mokiniai ir mokytojai, šventinėje kalboje, neslėpdama susirūpinimo, apie aktualius vaikų gyvenimo klausimus nuomonę išsakė gimnazijos direktorė Irma Stankuvienė, švęsti ir džiaugtis kvietė anglų kalbos mokytoja, Tytuvėnų bendruomenės pirmininkė Irma Ridikienė, dalyvavo keletas mokytojų.

Vidurdienį gausus būrys gimnazijos mokinių ir mokytojų dalyvavo šventiniame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime kultūros centre. Programos scenarijų parengė maironiečių vadovė Angelė Ševeliovaitė. Programoje dalyvavo Meno skyriaus, kultūros centro kolektyvai, maironiečiai.