1-oji vieta respublikiniame piešinių konkurse

Kalėdų išvakarėse Tytuvėnų gimnazijos pradinukai susirinko į respublikinio piešinių konkurso „Kurkime iliustruotą knygelę „Sveikatos ABC“ baigmę-aptarimą. Šiame konkurse tytuvėniškiai tapo nugalėtojais (1-oji vieta). Mokinukai dar kartą peržiūrėjo savo piešinius, pasidžiaugė jais, o svarbiausia – jiems buvo įteiktos dovanos ir padėkos raštai. Knygelę sėkmingai kūrė antrokas Matas Donėla, trečiokas Salvijus Kudžma, ketvirtokai Urtė Adomaitytė, Emilija Batvinytė, Ovidijus Butkus, Algirdas Gerčas, Austėja Intaitė, Agnė Jonušaitė, Vita Kurbatova, Viktorija Maziukaitė, Nedas Molotokas, Ema Norkutė, Ugnė Nutautaitė, Ugnė Samalionytė, Lukas Šereiva, Benas Strodomskis, Gabija Valatkevičiūtė, Aušrinė Vozbinaitė.

Danguolė Žukauskienė
Tytuvėnų gimnazijos dailės mokytoja