Projektas
„Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“

Projektas „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ skirtas aprūpinti mokyklas šiuolaikinėmis mokymo priemonėmis. Šio Mokyklų tobulinimo programos plius (MTP plius) projekto tikslas – plėsti galimybių ratą mokiniams renkantis mokymosi kryptį, atitinkančią įvairius jų polinkius bei poreikius.

Pagrindinis projekto „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ uždavinys – modernizuoti bendrojo lavinimo mokyklas bei profesinio rengimo įstaigas, kurios turi 9–12 klasių mokinius ir technologinių gimnazijų skyrius, atnaujinant gamtos, menų bei technologijų mokymo priemones, stakles ir įrengimus.

Tytuvėnų gimnazija taip pat sėkmingai dalyvavo šiame projekte. Informacija apie užsakytas ir gautas priemones >>>>>>